Cześć,
Wypad do Stanicy Myśliwskiej za nami. Na samym początku ogromne podziękowania dla Koło Łowieckie „Kania” Szczecin za udostepnienie budynku Stanicy i pomoc w organizacji naszego wydarzenia. Jesteście super❤️
Nasz wypad rozpoczęliśmy od spaceru po okolicznych lasach. Mimo niewielkich ilości śniegu w naszych okolicach, większość z nas tatów zabrało ze sobą sanki i nawet udało się trochę pojeździć. Po drodze odwiedziliśmy stadninę koni. Przemiła właścicielka obiecała, że za następnym razem zorganizuje dla nas przejażdżki na kucach. Z góry dziękujemy!
Po powrocie było obowiązkowe grzanie nóżek przy kominku, a następnie wjechała pizza. Po takim spacerze smakowała nieziemsko. Następnie przyszedł czas na rozmowy, żarty i oczywiście planszówki. Wieczorem zrobiliśmy sobie ognisko z kiełbaskami. Znalazł się też czas na bajki w starym stylu. Na projektorze puściliśmy dzieciom slajdy bajek z lektorem z lat 70/80. Powiem Wam, że mają one swój urok i klimat. Dzieciom bardzo się podobały. Nasz wieczór, a właściwie noc zakończyliśmy grubo po północy… 😊
Następny dzień to czas śniadania, dalszych rozmów i zabaw. Wybraliśmy się jeszcze na krótki spacer po Puszczy Wkrzańskiej. Ok 13 zakończyliśmy nasz niesamowity weekend.
Na koniec chciałbym podziękować wszystkim tatom i ich dzieciakom. Było MEGA😊 Na specjalne wyróżnienia zasługują:
👍tata Mariusz za perfekcyjną obsługę air frayera i przygotowywane w nim smakołyki,
👍tata Paweł – Twoje naleśniki zrobiły dzieciom dzień,
👍tata Piotrek- jajecznica na śniadanie w Twoim wykonaniu to był SZTOS!
Takie rzeczy tylko w Klubie Taty 😊
Już wkrótce kolejne niesamowite wydarzenia. A jeżeli nie chcesz aby coś Cię ominęło, dołącz do naszych newsletterów SMS lub mail na stronie klub-taty.pl lub do naszej tatowej grupy na whats app.
Tomek

























